INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN BIHOR
REZULTATELE LA EXAMENUL SCRIS DIN 13 IULIE 2011


Număr fişă Nume şi prenume Domiciliu Disciplina de examen Nota la examen
1077
BLANA P. LUCIAN-ALEXANDRU BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) AGRICULTURA - HORTICULTURA 3.15 
2676
MARIAN G. NOEMI EVA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA)
2630
GONDOR D. OLIMPIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 7.25 
1052
KAPAS I. SARA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 6.75 
1058
BRADEA C. CONSTANTIN ADRIAN BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 6.4 
2358
BARBU I. NICULINA SORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 6.15 
1060
IEPURE F. FLORINA-SILVIA SJ - PECEIU (BANISOR) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 5.65 
1871
BAR V. DIANA-CAMELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 5.4 
2868
CORB V. LIANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 5.25 
1237
ANGHEL P. IULIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 5.15 
2787
BUZGO A. ALEXANDRU BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA)
2314
POPOVICI D. MARIA DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 4.3 
2057
NEMES V. IOANA MARIA BH - SUPLACU DE BARCAU (SUPLACU DE BARCAU) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 4.25 
2133
COSTOLAS F. CRISTINA FLORINA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 4.2 
1235
TORKOS S. ISTVAN BH - SALDABAGIU DE MUNTE (PALEU) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 3.4 
1462
SZEKELY I. ANDREA NOEMI BH - BIHARIA (BIHARIA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 2.55 
1474
IUHAS G. CECILIA-GEORGETA BH - CHIRIBIS (TAUTEU) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 2.4 
2487
SALAGEAN O. HOREA TRAIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTURA) 1.75 
2708
BACSO L. LASZLO ZOLTAN BH - TAMASEU (TAMASEU) BIOLOGIE 9.2 
2124
POPA I. ZORITA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 9.2 
1159
KADAR A. ARON BH - SACUENI (SACUENI) BIOLOGIE 9.1 
2431
SARKOZI S. KRISZTINA CSILLA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 8.95 
1709
FERENTI I. SARA BH - VIISOARA (VIISOARA) BIOLOGIE 8.75 
1606
ERDEI A. RAMONA DANIELA BH - TOPA DE CRIS (VADU CRISULUI) BIOLOGIE 8.55 
2513
USVAT V. DANIELA SAMICA BH - ROSIA (ROSIA) BIOLOGIE 8.1 
1147
SZEKELY A. ENIKO BEATA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) BIOLOGIE
2553
GOLDIS I. IOANA BH - CHISCAU (PIETROASA) BIOLOGIE 7.8 
1121
KISS M. MELINDA CSILLA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) BIOLOGIE 7.8 
1763
NEAMTU S. MARIA ALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 7.8 
1182
BURSASIU V. DENISA DIANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) BIOLOGIE 7.4 
1063
COSTA T. LAURA MIHAELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 7.35 
1274
TOIA T. TEODORA-MARIOARA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 7.3 
1502
INDREI I. CRISTINA-IOANA BH - LEHECENI (CARPINET) BIOLOGIE 7.25 
2337
SZABO I. ATTILA LEVENTE BH - MUNICIPIUL ORADEA BIOLOGIE 7.05 
1112
TIGAN V. DANIELA MARIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) BIOLOGIE
2077
SCRIMINTI G. LAVINIA CRISTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 6.8 
1929
PROSCHIN V. CRINA-FLORINA BH - TULCA (TULCA) BIOLOGIE 6.6 
2022
PETRULEA V. ALEXANDRA ANCA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) BIOLOGIE 6.55 
1198
CACUCI D. PETRU BH - BEZNEA (BRATCA) BIOLOGIE 6.5 
1509
MEMETEA I. ALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 6.45 
1720
MOLNAR A. IOSIF BH - POPESTI (POPESTI) BIOLOGIE 6.4 
1422
ANDRU A. VALENTINA OLIMPIA BH - CHISCAU (PIETROASA) BIOLOGIE 6.25 
1543
KASZONI I. SZILVIA-EMESE BH - SANNICOLAU DE MUNTE (SACUENI) BIOLOGIE 6.2 
1115
PLEV T. ANAMARIA LUMINITA BH - OLCEA BIOLOGIE 6.15 
1064
TINTAR U. ANAMARIA BH - CUZAP (POPESTI) BIOLOGIE 5.95 
1091
TIBOC I. CARMEN LACRAMIOARA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) BIOLOGIE 5.9 
2504
COSTE D. IOANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 5.75 
2098
PAP F. LEVENTE BH - DIOSIG (DIOSIG) BIOLOGIE 5.7 
2156
ROXIN A. MARIA-MAGDALENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 5.65 
1149
BODENCIU P. FLORINA ADINA BH - SEGHISTE (LUNCA) BIOLOGIE 5.5 
2797
KIS A. EVA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 5.25 
1607
WEISZ M. GEORGIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) BIOLOGIE 5.2 
1507
MAGHIAR M. COSMIN-DANIEL BH - LUGASU DE JOS (LUGASU DE JOS) BIOLOGIE 5.05 
2973
PALI I. ILIE NICOLAE BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) BIOLOGIE
1586
VENTER G. ANICA ANGELICA BH - REMETI (BULZ) BIOLOGIE 4.7 
1827
VENTER P. LENUTA BH - BEZNEA (BRATCA) BIOLOGIE 3.95 
1831
MUT A. CERASELA-IOANA BH - LELESTI (BUNTESTI) BIOLOGIE 3.85 
1055
HERCUT G. RAMONA ANGELICA BH - CUZAP (POPESTI) BIOLOGIE 3.75 
2031
IOJA M. MARINELA CRISTINA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) BIOLOGIE 3.4 
2524
LUPOU D. ALEXANDRA VIORICA BH - ABRAM BIOLOGIE 1.85 
1230
TODORUT Z. EVA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CHIMIE 5.25 
1942
PETROIAN I. IOANA MARIOARA BH - CRESUIA (CURATELE) CHIMIE 4.3 
1510
SERBAN M. ANA BH - TINCA (TINCA) CHIMIE 4.25 
2303
COSMA V. MARIA LIANA BH - SALDABAGIU DE BARCAU (BALC) CHIMIE 4.15 
1734
STEFAN I. ANAMARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CHIMIE
1187
ZSUDEA I. HAJNALKA BH - FINIS (FINIS) CHIMIE
1650
MIERE L. CALIN LAZAR BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) CHIMIE 3.7 
1199
ALB A. SANDA-NELICA BH - STEI (ORAS STEI) CHIMIE 3.55 
1568
BOTA P. FLORENTINA-LAURA BH - BORZ (SOIMI) CHIMIE 3.5 
2609
DAROCZI A. NORBERT-SANDOR BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) CHIMIE 2.9 
2204
ROXIN A. NICOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CHIMIE 2.3 
2625
PETRITA G. MIHAELA GLENCORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) COMERT 5.75 
1175
FURTOS T. LAVINIA OCTAVIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) COMERT 5.55 
2407
ABRUDAN V. VIOLETA ANAMARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) COMERT 5.45 
1889
PAULENSCHI I. TIMEA TAMARA BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) COMERT
2015
SABAU I. GHEORGHE SORIN BH - STEI (ORAS STEI) COMERT 4.5 
2550
MORAR G. CRISTIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) COMERT 3.75 
2289
POP F. CIPRIAN FLORIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) COMERT 3.05 
1098
STIOLE L. DIANA MIHAIELA BH - VASCAU (ORAS VASCAU) COMERT 2.9 
2178
OACHIS G. GEORGETA CRISTINA BH - SUDRIGIU (RIENI) COMERT 2.55 
1180
VILIGA I. ANAMARIA IOANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) CONFECTII TEXTILE - TRICOTAJE - FINISAJ TEXTIL 5.55 
2515
SUMALAN I. MARIA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) CONFECTII TEXTILE - TRICOTAJE - FINISAJ TEXTIL (MAISTRI INSTRUCTORI) 5.1 
2725
GAZDAC I. MARCELA ELENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONFECTII TEXTILE - TRICOTAJE - FINISAJ TEXTIL (MAISTRI INSTRUCTORI) 2.35 
1164
GAL V. LIANA MARIANA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 10 
2000
LERINT I. MONICA OANA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 9.05 
2483
BERINDE G. OLIVIA MIRELA SIMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 8.95 
2980
FLORIN V. CARLA-RAMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 7.35 
2342
TOMA V. ANDREEA VIOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 7.15 
2183
MATEI M. LIDIA-ANISOARA BH - BRADET (BUNTESTI) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA
2175
BOLOJAN I. MANUELA-IOANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 6.85 
2566
MAIOR I. AURICA ANGELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 6.4 
1549
GAVRIS I. OANA-LILIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 6.3 
1461
SERFEZI A. IOANA-AURELIA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 5.9 
2816
GHIULAI I. ILEANA CAMELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 5.8 
1635
VENTER P. DORINA MARINA BH - BOROD CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 5.77 
1785
SILAGHI I. DANIELA FLORICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 5.5 
2082
FLOREA I. KATALIN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 5.1 
2374
STEF-MATEI Z. ANDREEA BH - BRADET (BUNTESTI) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 5.1 
2820
TIRTEA G. ANCA GABRIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 4.4 
1537
COZI G. GILLYA-DENISIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 3.7 
2261
STAN G. BOGDAN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICA 3.65 
1136
ROSU R. ANDREEA-LILIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CULTURA CIVICA 7.1 
1226
BENCZIK I. LILIANA-MONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CULTURA CIVICA
2425
HODISAN F. ADINA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) CULTURA CIVICA 5.7 
2981
ARAD A. CLAUDIA BH - POIENII DE JOS (BUNTESTI) CULTURA CIVICA 1.3 
2056
PUIE G. IOANA RAMONA BH - ALESD (ORAS ALESD) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 9.15 
1273
SANTA I. DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 9.1 
2265
GHERMAN V. ADELA-TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 6.7 
2769
ABRUDAN L. NELU MARCEL BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 5.75 
1100
SIMIONICA M. MIHAELA DANA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 5.3 
1272
BUZ P. ANGELA RODICA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 5.1 
2190
BUCHE A. LOREDANA-AURELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 4.4 
2761
TODERAS I. MIHAELA BH - PESTIS (ORAS ALESD) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 4.05 
2974
ONILA V. LUMINITA-LAURA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 3.6 
1347
VESA V. VIORELA-CRINA BH - MEZIAD (REMETEA) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 2.4 
2246
DINIS A. DORINA BH - GHIORAC (CIUMEGHIU) ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 2.35 
1108
CSIGER J. KRISZTINA BH - SINTION (BORS) ECONOMIE SI EDUCATIE ANTREPRENORIALA 7.5 
2735
BLAJ P. ALINA MIHAELA BH - PESTERE (ASTILEU) ECONOMIE SI EDUCATIE ANTREPRENORIALA 7.45 
1342
TOCOIAN G. ANAMARIA GEORGIANA BH - STEI (ORAS STEI) ECONOMIE SI EDUCATIE ANTREPRENORIALA 4.35 
2018
FLEISZ A. AURELIAN-CIPRIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 8.8 
1241
SERB T. SEBASTIAN BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 7.8 
2680
TURLA I. ADRIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 7.4 
2252
NAOM I. ION ALEXANDRU BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 7.25 
1776
ADASCALITII M. IOANA MIRELA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 7.2 
2357
POCSAI I. ISTVAN BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT
1196
TIVADAR P. IOANA-FLORINA BH - LIVADA DE BIHOR (NOJORID) EDUCATIE FIZICA SI SPORT
1113
SCHEK I. CSABA BH - PETREU (ABRAMUT) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.85 
2327
TAR P. EVA ERZSEBET BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.6 
2222
POPESCU M. MARIUS BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.55 
1290
MATEOC I. IONUT GABRIEL BH - TINCA EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.5 
1220
SICA I. CARMEN SIMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.5 
1495
SUCIU N. NICOLAE ADRIAN BH - ALESD (ORAS ALESD) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.5 
2238
PELE N. ALIN IOAN BH - TINCA (TINCA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.3 
1120
ANTON G. ANTONIO FLORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.1 
2637
SIPOS L. GABRIEL-LIVIU BH - PESTIS (ORAS ALESD) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.1 
1075
VARODI N. IOAN GHEORGHE BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 6.1 
1033
CORTEA G. VLAD BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT
1084
CHIROBOCEA T. CRISTIAN BH - CHIRIBIS (TAUTEU) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.8 
1782
HERCUT I. RAZVAN ADRIAN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.8 
1253
BALLA I. HAJNALKA BOGLARKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.75 
1584
SZABO L. GERGO LASZLO BH - ALBIS (BUDUSLAU) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.5 
2084
COZMA G. ANDREI BH - VOIVOZI (POPESTI) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.3 
2445
URDEA I. ROMULUS BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.3 
2634
BODIN T. SIMONA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.2 
1017
SUCIU I. CALIN IOAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.2 
1197
SABAU I. DIANA-IOANA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.1 
2341
BOTO T. TEODOR BH - AUSEU (AUSEU) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 5.05 
2025
IOVA I. BOGDAN FLORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.95 
2097
TAUTU G. GEORGE LUCHIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.85 
1556
MORAR V. VIOREL MARIUS BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.65 
1786
MOZA G. VALERIA FLORINA BH - BEIUSELE (CURATELE) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.65 
2818
MAN I. ADRIAN NICOLAE BH - FINIS (FINIS) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.6 
2825
RACZ GAL E. SZABOLCS NANDOR BH - BORS (BORS) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.6 
1030
PETRICA I. PAVEL IONUT BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.55 
2592
FARCAS V. VLAD BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 4.4 
2397
BUDAI T. CRISTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 3.9 
2331
CIORDAS R. ANDREI BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 3.85 
1974
BOROS I. ORSOLYA BH - SANIOB (CIUHOI) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 3.35 
2627
FARKAS A. ENIKO BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 3.3 
2012
PITIGOI G. MARIAN DAN CS - RESITA (MUNICIPIUL RESITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 3.3 
1070
BELDE V. ALEXANDRA SONIA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATIE FIZICA SI SPORT
2363
RATIU I. GHEORGHE BH - SACUENI (SACUENI) EDUCATIE FIZICA SI SPORT 2.5 
1856
MIHAI I. MARIUS MIHAIL BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT
1479
FILIP A. ALEXANDRU BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATIE FIZICA SI SPORT - ANTRENORI 5.7 
2135
NICA M. ANTONIA MONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 9.65 
2536
RETHI I. BRIGITTA-EVA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 9.65 
1414
VIDICAN I. ALINA NICOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 9.65 
1158
JULA V. MIHAI BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 7.1 
2638
MOLNAR A. CECILIA HR - REMETEA (REMETEA) EDUCATIE MUZICALA 7.1 
1978
GHITEA I. ANGELA BH - DIOSIG (DIOSIG) EDUCATIE MUZICALA 5.95 
2740
KRISTA J. REKA PIROSKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 5.8 
1190
HERMAN I. CSABA BH - ALBIS (BUDUSLAU) EDUCATIE MUZICALA 4.45 
2322
MARCUS I. DIANA CARMEN AB - ALBA IULIA (MUNICIPIUL ALBA IULIA) EDUCATIE MUZICALA 4.3 
2338
IONESCU A. CORINA IRINA BH - GROSI (AUSEU) EDUCATIE MUZICALA 3.7 
1318
MARGITTAI P. TAMAS BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 3.4 
2806
KOVACS F. FERENCZ ROBERT BH - OLOSIG (SACUENI) EDUCATIE MUZICALA 2.85 
1712
SIDEA I. SIMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA 1.35 
1765
BONTU I. AURICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: ARTA VOCALA 8.2 
1769
BULZAN I. ANNAMARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: ARTA VOCALA 5.9 
1441
BERES E. CSILLA ERZSEBET BH - SACUENI (SACUENI) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: ARTA VOCALA 5.75 
2258
PATAKI HASAS B. RAMONA-INDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: ARTA VOCALA 5.6 
1702
GAL V. ANAMARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 6.1 
1865
DAROLTI E. ALEXANDRA-CARMEN SJ - ZALAU (MUNICIPIUL ZALAU) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 5.45 
1031
MOGA P. ANDREI BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 5.4 
1041
MEDVESSY S. MONIKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 5.3 
1935
SINCA F. PETRU-VIOREL BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 5.25 
1324
GAVRUCZA NAGY V. LASZLO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 3.55 
1337
CRISAN G. EVA ERIKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE MUZICALA SPECIALIZATA: MUZICA INSTRUMENTALA 3.15 
2562
CULIC R. ELENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE TEHNOLOGICA 8.35 
1364
BALINT L. ANA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE TEHNOLOGICA 7.9 
1813
DIAMANT I. CRISTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE TEHNOLOGICA 6.45 
1270
ILE D. VIORICA BH - LUNCASPRIE (DOBRESTI) EDUCATIE TEHNOLOGICA 6.4 
2478
VESA D. FLORICA BH - CHESA (COCIUBA MARE) EDUCATIE TEHNOLOGICA 6.3 
1362
POCSE V. MARIOARA BH - URSAD (SOIMI) EDUCATIE TEHNOLOGICA 6.15 
2835
CAPALB I. DORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATIE TEHNOLOGICA 5.35 
2300
VASCA I. VIORICA BH - ASTILEU (ASTILEU) EDUCATIE TEHNOLOGICA 5.1 
2766
LOVASZ T. ORSOLYA-KATALIN BH - ALESD (ORAS ALESD) EDUCATIE TEHNOLOGICA
2588
ARDAI A. HAJNALKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 9.45 
1383
BEKE F. MARIANA-FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 9.3 
1417
DANDU N. REBECA HR - SARMAS (SARMAS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 9.3 
2564
PUIA V. LAVINIA-VIORICA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 9.15 
2644
PELE M. MIHAIELA DELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 8.8 
1345
SABAU O. DIANA CARMEN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 8.8 
1525
LUCACIU O. ROXANA IOANA BH - HOTAREL (LUNCA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 8.75 
1850
LUCUTA G. DANIELA-ELENA BH - BURDA (BUDUREASA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 8.75 
1388
DUME G. LAURA MIRELA BH - LUNCASPRIE (DOBRESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 8.7 
1867
LEZEU N. FLORINA BH - VALANI DE POMEZEU (POMEZEU) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.8 
2645
DUNGARU N. ANDREEA-CRISTIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.7 
1448
GARDAN V. ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.7 
1425
PETRUSE V. MARIANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.7 
2291
SALANTA A. AURORA LENUTA BH - GHENETEA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.65 
1106
CHEREGI D. DANIELA IONELA BH - POPESTI (POPESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.6 
1153
JURCA I. DANA SILVIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.55 
2122
POPA T. LAURA ADRIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.55 
1944
BISTRAN I. NADIA MARIOARA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.5 
1305
BULEA G. MONICA BH - TALPOS (BATAR) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.5 
1037
PUP N. VIORICA BH - DAMIS (BRATCA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.5 
1845
BOGDAN M. ESTERA BH - TILECUS (TILEAGD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.45 
1377
PETRUSE G. ALEXANDRA CARLA BH - NUCET (ORAS NUCET) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.35 
1828
JURCSIK F. DIANA MARIA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.25 
1553
POP N. MONICA-BIANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.25 
2335
DUME G. FLORENTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.1 
2217
PERTE I. MONICA VIORICA BH - TILEAGD (TILEAGD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.1 
1358
TARAU G. DANIELA MARIOARA BH - SALDABAGIU MIC (CAPALNA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.1 
1927
BUZLEA G. GHEORGHINA LETITIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.05 
2584
DOMOCOS D. DUMITRITA RAMONA BH - LIVADA DE BIHOR (NOJORID) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.05 
2166
TICARAT P. MIHAELA SIMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 7.05 
2439
BRINDAS COZMA I. DAMARIS BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
2657
DURLA G. DANIELA ELENA BH - JOSANI (CABESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1759
GAVRUTA N. DANA FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
2245
STAN I. LAVINIA MIHAELA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.8 
1862
MAGDA I. DANIELA RAMONA BH - BUDUREASA (BUDUREASA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.75 
1010
SEICAN I. MARIA GEORGETA BH - TOPA DE JOS (DOBRESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.55 
1236
BERINDEA M. PAULA MIHAELA BH - CIHEI (SANMARTIN) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.4 
1841
HUGYAK I. ANITA ILONA BH - UILEACU DE BEIUS (UILEACU DE BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.4 
1788
ATESAN G. CAMELIA FLORINA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.35 
1872
LUPSA P. ANCA-MARIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.35 
1984
MARTON S. CRINA BH - COCIUBA MARE EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.3 
2539
KARABA D. MARIANA-REBECA BH - CUZAP (POPESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.15 
2045
PLESA V. GABRIELA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.15 
1589
LAZEA V. RAMONA CRISTINA BH - CAUASD (TULCA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 6.1 
1658
BRINDAS D. MARIANA-ALINA BH - SUNCUIUS (SUNCUIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1332
CIORBA G. AMALIA LIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1546
CORNEA T. ANCA TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
2633
SANTA P. SIMONA MIHAELA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1694
TIRLA V. VALENTINA IOANA BH - CABESTI (CABESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1843
GHIULAN G. ALEXANDRA GEORGIANA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.95 
1102
MATE I. ALINA MARIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.95 
2901
PANTEA C. ANDREEA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.95 
2668
SOTOC V. SIMONA BIANCA BH - SACADAT (SACADAT) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.95 
1282
BRADEA T. DANA SIMONA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.9 
2304
BAROTHY I. MARIA-PUITA BH - CRESTUR (ABRAMUT) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.85 
2635
HASAS P. MARIA ELISABETA BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.8 
1396
UNGUR F. ANA MONICA BH - TILEAGD (TILEAGD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.75 
2162
ZGARDAU C. ELENA BH - TINCA (TINCA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.7 
2297
HODISAN V. PAULA SORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.65 
1987
TIG S. DENISA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.65 
1960
MOLDOVAN I. IOANA RODICA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.6 
2666
PETRUSE T. FLORINA AMALIA BH - HIDISEL (DOBRESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.6 
1442
GRAVIS N. ADINA CARMEN BH - ASTILEU (ASTILEU) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.55 
1932
STIOLE G. LILIANA DANA BH - IZBUC (CARPINET) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.55 
2029
ANTOK F. LENUTA-MARIANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.5 
2215
BERINDEI M. CATALINA VIOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.4 
2201
CABUTA T. MARIA BH - ORVISELE (BRUSTURI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.35 
1506
BOTA M. MELEXINA CARMEN BH - SUNCUIS (FINIS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.3 
1081
SUSA G. ANITA ADELINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.3 
2187
BAIDUC A. ANCA MIHAELA BH - TAUT (BATAR) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.25 
2016
DULAU D. FLORINA-CRISTINA BH - TINCA EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.25 
2007
CURTA D. CLAUDIA LILIANA BH - BUNTESTI (BUNTESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.2 
1967
SZABO D. DORINA DANIELA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.2 
1218
ARCHIS F. ANDREA ALINA BH - LUGASU DE JOS (LUGASU DE JOS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.15 
2765
COSTEA A. ANCA GABRIELA BH - TARCAITA (TARCAIA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.15 
1892
PATAKI S. MELINDA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.15 
2375
DURNE F. CAMELIA LAURA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.1 
2348
PATCAS M. IOANA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.1 
1778
VANA I. SIMONA-VERONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.1 
1728
ALBU I. NICOLETA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.05 
2110
GOINA I. ADELA FLORINA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 5.05 
2443
BALINT I. MIHAELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1771
CARABA V. MARIA BH - BORUMLACA (SUPLACU DE BARCAU) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1352
NICA G. CAMELIA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1179
TINC D. LAURA-CLAUDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1206
PUIE T. ANCUTA FLORINA BH - PESTIS (ORAS ALESD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.9 
2221
LAZA G. RAMONA MIRABELA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.55 
1783
PURTAN I. ANCUTA-ELENA BH - DUMBRAVITA DE CODRU (SOIMI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.55 
1897
COSTEA A. LIANA-CATALINA BH - TARCAITA (TARCAIA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.5 
2003
LAZURAN I. ADELA BH - SANMARTIN EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.5 
1979
GAVRIS I. IONELA DORINA BH - LAZURI (ROSIA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.45 
2866
MAGDA I. ANAMARIA BH - BUDUREASA (BUDUREASA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.4 
2294
OPRE F. IOANA FLORINA BH - CIHEI (SANMARTIN) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.35 
2008
SIPOS V. MINADORA MIHAIELA BH - CUZAP (POPESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.3 
1527
TIBULEAC I. CRISTINA ADRIANA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.3 
2209
KORNYA I. ERIKA ILDIKO BH - IOANIS (FINIS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.2 
1972
LETEA N. ADELA NICOLETA BH - FINIS (FINIS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.15 
2474
RAITA M. MARIANA TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.05 
1245
TINCAU M. ROXANA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 4.05 
2793
MATEAS L. IOANA ANDREA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1117
TIMOS I. ADINA IOANA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.95 
2629
VESA V. FLORICA ADINA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.95 
1690
CLOBOC R. ROMINA PAULA BH - VARVIZ (POPESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.9 
1681
COSTAS T. AMALIA-GYONGYI BH - VARVIZ (POPESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.9 
2646
DUMEA D. LAVINIA ALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.9 
2088
TOCAI D. GABRIELA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.85 
1285
SALAJAN P. ALINA-FLORENTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.75 
2371
UJUPAN T. ALINA DANA BH - BATAR (BATAR) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.75 
2340
SILAGHI V. MANUELA VICTORIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.7 
1952
BORZ V. ELENA MIRELA BH - PRISACA (UILEACU DE BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.65 
2185
FODOR A. CSILLA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.6 
1836
JURCSIK C. KLARIKA BH - FOGLAS (SUPLACU DE BARCAU) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.55 
1327
BULZAN I. VIOLETA BH - VALEA MARE DE CRIS (BOROD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.45 
2280
BOROS I. ANNA MARIA BH - FINIS (FINIS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.4 
1806
MUGHIURUS I. ADRIANA BH - TAUT (BATAR) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.4 
1616
VIDICAN G. STELUTA BH - PETID (COCIUBA MARE) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.4 
1238
JURCA V. NAZARICA FLOAREA BH - HINCHIRIS (LAZURI DE BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.3 
1065
MERCA G. ZOITA-MIRELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.3 
2177
MOGA A. LUMINITA MONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.3 
2549
MOTIU A. ANDRA-SANDA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.3 
2698
RUGEA T. EMILIA BH - HOTAR (TETCHEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.3 
2648
COSTE F. LIDIA BH - LUGASU DE JOS (LUGASU DE JOS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.2 
2734
SIMON J. VIOLA BH - UILEACU DE BEIUS (UILEACU DE BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 3.05 
2865
MIHOC V. DANIEL BH - MEZIAD (REMETEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1215
POPA A. AURELIA FLORINA BH - TINAUD (ORAS ALESD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR
1089
ISAIU F. FLORINA MIRELA BH - CABESTI (CABESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.95 
1631
BANDIC I. MONICA BH - SUPLACU DE BARCAU EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.85 
2751
HODISAN G. GABRIELA MADALINA BH - SACADAT (SACADAT) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.85 
2760
JUGAN S. SILVIA BH - TIGANESTII DE BEIUS (DRAGANESTI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.85 
1410
PATRON T. MALINA CLAUDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.85 
2912
ANCA G. MELINDA-DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.4 
2616
HORVAT A. JOHANNA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.4 
2691
KOVACS S. EDINA BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.4 
2643
POPOVICI M. CLAUDIA BIANCA BH - ALESD (ORAS ALESD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.35 
2575
DUCA T. AURICA BH - ABRAM EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.2 
1341
GROZA I. AURELIA MARIA BH - LUGASU DE JOS (LUGASU DE JOS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.1 
1322
TARAU I. SIMONA MARIANA BH - GIRISU NEGRU (TINCA) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 2.1 
2642
DERECICHEI I. RAMONA-BEATA BH - SARBI (SARBI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 1.95 
2546
DOBRA G. RAMONA BH - HOLOD (HOLOD) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 1.95 
2048
LASLAU I. SORINA IOANA BH - STEI (ORAS STEI) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 1.95 
2277
POPA N. ANA MARIA BH - HIDIS (POMEZEU) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 1.95 
2873
DAN U. GABRIEL DANUT BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) EDUCATOARE, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR 1.3 
2446
KIRI S. ISTVAN TAMAS BH - BOIU (CIUMEGHIU) FILOSOFIE SI LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE
1639
DEAC I. CLAUDIA MARCELA BH - COCIUBA MARE (COCIUBA MARE) FILOSOFIE SI LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE 5.4 
1505
PRADA V. MARIA BH - SUNCUIS (FINIS) FILOSOFIE SI LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE 5.3 
2984
SUCIU A. MARCELA MONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) FILOSOFIE SI LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE
1695
CSERVID Z. BEATA BH - SACUENI (SACUENI) FIZICA 6.15 
2653
TARB V. CLAUDIA-IULIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) FIZICA 5.1 
2405
POPOVICI C. TUNDE EMESE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) FIZICA
2484
CORUND P. PETRU NICOLAE BH - BOROD (BOROD) FIZICA 4.4 
1402
SZOBOSZLAI GASPAR A. EDIT GABRIELLA BH - TILEAGD (TILEAGD) FIZICA
1966
FILIP I. TRAIAN BH - CUSUIUS (LAZURI DE BEIUS) FIZICA 3.8 
1026
RUGEA D. IRINA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) FIZICA 3.8 
2580
NAGY L. MATYAS BH - CHET (MUNICIPIUL MARGHITA) FIZICA 3.55 
1107
FULOP A. ALEXANDRINA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) FIZICA 3.2 
2223
MARUSCA G. ANCUTA BH - BOROD (BOROD) FIZICA 2.8 
1473
ANTAL I. ZSOLT ISTVAN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) GEOGRAFIE 8.7 
1066
CIUCIU S. ADRIAN CALIN BH - COCIUBA MICA (PIETROASA) GEOGRAFIE 8.35 
1056
MOSU I. IOAN-VASILE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 8.35 
2138
KRISTOFI G. ALETTA-AGNES BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 8.2 
1496
BOT I. FELICIA-MARIETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 8.15 
2491
BULA I. MIHAI BH - URVIS DE BEIUS (SOIMI) GEOGRAFIE 7.85 
1163
CIUCURESCU P. IULIANA BH - ALESD (ORAS ALESD) GEOGRAFIE 7.7 
2631
POPOVICIU R. FLORIN-ROMAN BH - BORUMLACA (SUPLACU DE BARCAU) GEOGRAFIE 7.6 
1015
TODORAN O. OVIDIU COSMIN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) GEOGRAFIE 7.2 
1457
VERES V. IOANA TANIA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) GEOGRAFIE 7.2 
1152
MATIS D. CIPRIAN-DRAGOMIR CJ - HUEDIN (ORAS HUEDIN) GEOGRAFIE 6.9 
1911
ROSU T. DELIA LACRIMIOARA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 6.8 
1597
DVORZSIK J. JOZSEF BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 6.6 
1127
PAUL V. OANA CATALINA BH - LAZARENI (LAZARENI) GEOGRAFIE 6.5 
1161
GHERGHEL I. BOGDAN IOAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 6.4 
2804
MORAR I. ROMINA-MIRELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 6.4 
1020
STOICA M. GHEORGHE ALECSANDRU BH - OSORHEI GEOGRAFIE 6.35 
1693
CRUCERU G. LOREDANA GIANINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 6.25 
1626
MILIAN A. IOAN VASILE BH - DOBRESTI (DOBRESTI) GEOGRAFIE 6.2 
1581
SZABO Z. AMALIA BH - UILEACU DE BEIUS (UILEACU DE BEIUS) GEOGRAFIE
1228
GHIDEU P. RAMONA ANA BH - SUBPIATRA (TETCHEA) GEOGRAFIE 5.8 
2370
HASAS I. PAUL-IOSIF BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) GEOGRAFIE 5.75 
1079
DEAK I. IREN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 5.7 
2239
SZADAI G. CSILLA-ANDREEA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 5.45 
2826
NISTOR A. LUCIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 5.15 
1329
VADKERTI S. REKA-ERIKA BH - SACUENI GEOGRAFIE
1770
PURTAN I. COSMIN-FLORIAN AR - APATEU (APATEU) GEOGRAFIE 4.75 
1512
BALAZS-KERCSO I. ISTVAN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) GEOGRAFIE 4.4 
2808
HORA I. IONUT-DANIEL BH - ABRAM GEOGRAFIE 4.25 
1384
SIDOR G. VERONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 4.2 
2390
MIKLOS P. HAJNALKA BH - FINIS (FINIS) GEOGRAFIE 4.15 
2188
DANDE K. ANIKO BH - CHESEREU (CHERECHIU) GEOGRAFIE 4.1 
2395
PALCUT I. ANDREEA FLORINA BH - FINIS (FINIS) GEOGRAFIE 4.05 
2276
SZABO I. IRINA BH - BALC (BALC) GEOGRAFIE 3.85 
1859
GOMBOS G. ANTONIUS-VASILE BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) GEOGRAFIE 3.8 
1795
NEMETI I. TAMARA BH - TAMASEU (TAMASEU) GEOGRAFIE 3.8 
2324
RESTEA P. ALINA-FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 3.7 
2777
PODHORA F. ROZALIA-AGNETA BH - SERANI (BOROD) GEOGRAFIE 3.6 
1644
TINC A. ANCA-CRISTINA BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) GEOGRAFIE 2.8 
1855
IANOS I. RADU BH - CARASAU (COCIUBA MARE) GEOGRAFIE 2.6 
1775
MURESAN V. NICOLETA SM - CEHAL (CEHAL) GEOGRAFIE 2.5 
1216
GHILE A. ALEXANDRA-BIANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 2.45 
2302
STET V. VIOREL-CALIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) GEOGRAFIE 2.35 
1269
STURZ G. LENUTA BH - LORAU (BRATCA) GEOGRAFIE 2.2 
1490
ANCA F. SIMONA BH - STEI (ORAS STEI) INDUSTRIE ALIMENTARA 8.25 
1564
GAVRA I. FLORENTINA RAMONA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) INDUSTRIE ALIMENTARA 5.75 
1980
PACURAR A. FLORINA MARIA BH - BOROD INDUSTRIE ALIMENTARA 2.7 
2743
SAS G. LIGIA BH - SACUENI (SACUENI) INDUSTRIE ALIMENTARA 1.9 
2647
HODUT I. ADRIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 7.85 
1905
ILICA ODOROABA N. AUREL BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 7.2 
2557
MUTIU N. DIANA-FLORENTINA BH - RIENI (RIENI) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 7.2 
1823
VEKONY S. CSABA-ZOLTAN BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 6.25 
1745
BIZAU V. GHEORGHE BH - CURATELE (CURATELE) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 6.2 
1099
IACOB F. FLORINA-ADINA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 6.05 
1244
BICA A. ANDREA BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI
1585
CONSTANTIN A. SEBASTIAN TEODOR BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI
1356
MERCE E. LARISA EMILIA BH - STEI (ORAS STEI) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 4.1 
2596
CRETU F. SORIN-FLORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 3.6 
1130
GASPAR M. EVA MONIKA BH - CAUACEU (BIHARIA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 8.6 
1436
POPA E. FLORIN CRACIUN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.75 
1669
LAZURAN N. NICOLETA ANCA BH - RAPA (TINCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.6 
1105
BUDA I. IOANA ANDREIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.55 
1799
BOGOSEL L. NICOLETA ANGELA BH - HINCHIRIS (LAZURI DE BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.5 
1599
SAVA V. FLORINA DIANA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.5 
1751
MARGARIT D. ANAMARIA BH - HODIS (HOLOD) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.45 
2345
BUDO S. ANCA-SANDA BH - DELANI (MUNICIPIUL BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.35 
1355
CHERMAN M. MIHAELA LACRAMIOARA BH - FORAU (UILEACU DE BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.3 
1577
COHUT A. ANISOARA BH - BEZNEA (BRATCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.25 
1619
ANCA I. MARA VALENTINA BH - DOBRESTI (DOBRESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.15 
1550
ILIE L. ADELA-SOFIA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.15 
2935
BORZA M. ANDRADA ROXANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.1 
2181
CABA V. SIMONA DANIELA BH - BRATCA (BRATCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.1 
1518
LUKACS S. AMALIA BH - REMETEA (REMETEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 7.1 
1611
COSTEA C. MARIA BH - REMETI (BULZ) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
2902
CUCIULA I. LUCIA LIANA BH - FORAU (UILEACU DE BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
2036
IACOB D. DANIELA CARMEN BH - PESTIS (ORAS ALESD) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
1640
IAROS I. ALINA BH - ALESD (ORAS ALESD) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
1207
DANCIU I. ANCUTA BH - GURBEDIU (TINCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.7 
2669
PUSCAU D. ANCA ELENA BH - CAUASD (TULCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.55 
1459
COTUNA V. ANAMARIA BH - MUNTENI (BULZ) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.5 
1636
SABAU N. SIMONA VICTORIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.25 
1271
BADEA V. RAMONA-ANAMARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.15 
2858
BUNTA G. CRISTIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.15 
1668
SZELLO S. ALEXANDRINA BH - SIMIAN (SIMIAN) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 6.05 
2931
MADAS O. RODICA LAURA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.95 
2932
BOTA V. DIANA PAULA BH - FIZIS (FINIS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.85 
2828
SILAGHI D. AMALIA-GEORGETA BH - ALESD (ORAS ALESD) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.85 
2895
BARA V. KINGA TIMEA BH - CIUTELEC (TAUTEU) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.8 
2923
SERE V. SIMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.7 
1810
LUCA D. IOANA-DORINA BH - LUNCASPRIE (DOBRESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.65 
1483
VERES E. IOANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.65 
1870
BARBONTA P. LAVINIA BH - FUGHIU (OSORHEI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.6 
1453
GRUIE D. CRISTINA BH - POIENII DE JOS (BUNTESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.6 
2951
LAZA I. IOANA NICOLETA BH - GURANI (PIETROASA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.6 
2257
CHIRLA D. MADALINA-ANAMARIA BH - TAMASDA (AVRAM IANCU) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.55 
2718
COSTEA C. ADELA COSMINA BH - POCOLA (POCOLA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.5 
2587
STANCIU N. MIRELA CLAUDIA BH - FORAU (UILEACU DE BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.4 
1306
MARA I. DANIELA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.3 
1214
PINTEA V. FLAVIA ROXANDRA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.3 
2925
IACOB D. EVA BH - CURTUISENI (CURTUISENI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.2 
1294
VESA D. LOREDANA DELIA BH - GIRISU NEGRU (TINCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.2 
1672
BODIN V. CORINA MARIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.15 
1317
JURCAN V. MARIA CORNELIA BH - SALISTE DE POMEZEU (RABAGANI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.15 
1925
TRIPE I. MONICA EUGENIA BH - TALPOS (BATAR) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.15 
2903
GIRZ A. ADRIANA BH - BOROZEL (BOROD) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.1 
1738
PALI P. ANA BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 5.05 
1225
ARDELEAN E. FLORICA CAMELIA BH - TINCA (TINCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
1083
BOTA IOANA D. RODICA ADINA BH - PIETROASA (PIETROASA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
2199
SCURT P. MARIANA PAULA BH - SATU BARBA (ABRAM) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
1534
UNTARU HORGEA F. LOREDANA FLORINA BH - DRAGANESTI (DRAGANESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
1877
SELEJAN F. MARINELA CORINA BH - LUGASU DE JOS (LUGASU DE JOS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.7 
1379
BUNICAU F. FELICIA FLORENTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.65 
2957
CHEREGI R. RAMONA LAVINIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.5 
2855
ANDRASI G. ANDREI BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.4 
1259
COPOS D. MARIUS NICOLAE BH - LUNCASPRIE (DOBRESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.4 
2699
SUDRIJAN I. FLORENA ANDREEA BH - TAUT (BATAR) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.4 
1071
FONCEA D. MARIANA BH - ROSIA (ROSIA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.35 
1229
BUDA G. IOAN BH - LACU SARAT (POMEZEU) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.15 
2471
KULCSAR B. BEATA MARIA BH - SILINDRU (SIMIAN) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 4.15 
1931
HALASZ K. BEATA TIMEA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.95 
2063
PLOSCAR A. CORNELIA IULIANA BH - SACUENI (SACUENI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.95 
1992
COSMA I. NATALIA BH - CUZAP (POPESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.9 
2890
NUTAS A. CRISTINA-MARIOARA BH - SUIUG (ABRAM) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.9 
1627
POPA I. FLORICA ANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.9 
1370
MATEIAS S. ELISABETA BH - TELECHIU (TETCHEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.85 
2249
BRADEA D. SIMONA FLORICA BH - PONOARA (BRATCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.8 
2785
PASCALAU G. NATALIA LUMINITA BH - ORVISELE (BRUSTURI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.8 
2142
POPA V. ALINA RODICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.8 
2404
STEFEA N. DACIANA LAVINIA AR - SARBI (HALMAGEL) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.8 
2416
HORVAT T. MARIA GAROFITA BH - CUZAP (POPESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.75 
2730
PASCALAU T. VIORICA BH - DAMIS (BRATCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.75 
2891
MICLE I. MARIA BH - MIHAI BRAVU (ROSIORI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.7 
2235
ZIFCSAK I. ANA BH - BUDOI (POPESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.7 
2472
BONDAR V. DACIANA FLORINA BH - COPACENI (SAMBATA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.65 
2409
HERKUCZ G. RAMONA GABRIELA BH - CUZAP (POPESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.6 
1996
GHIULA D. AMALIA CRISTINA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.55 
1466
POMIAN G. FLORICA BH - SALDABAGIU DE BARCAU (BALC) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.55 
1802
POP T. IOANA-ANCUTA BH - MARGINE (ABRAM) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.55 
2432
BRONT G. MARIA BH - BICACEL (LAZARENI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.5 
1025
GIARCA I. RALUCA IOANA BH - VARVIZ (POPESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.5 
1434
BALAJ D. LUCIA ELENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.3 
1854
ROZSA S. ECATERINA MARGARETA BH - IZVOARELE (VIISOARA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.25 
1545
CHEREJI I. IOAN ADRIAN BH - BUDOI (POPESTI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.2 
2838
OLTEAN E. OLIMPIA BH - BALC (BALC) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 3.1 
2244
COSTE G. FELICIA VIOLETA BH - PONOARA (BRATCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR
2421
GIURGEA S. LOREDANA MILENA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.85 
1526
PACURAR T. CRINA FLORINA BH - CALACEA (OLCEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.75 
1701
PRIALA I. FLORICA ELISABETA BH - CEICA (CEICA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.65 
1267
LASAC V. LOREDANA AMALIA BH - SUPLACU DE BARCAU (SUPLACU DE BARCAU) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.6 
1762
TARAU T. MIHAELA CAMELIA BH - GIRISU NEGRU (TINCA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.6 
2958
GHIULAN F. GABRIELA FLORENTINA BH - CODRU (SOIMI) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.45 
2662
GUI F. ADRIANA BH - HOTAR (TETCHEA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.4 
1224
MINDRU M. TEODORA ALINA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.1 
1874
POPA N. ADRIANA FLORINA BH - LUGASU DE SUS (LUGASU DE JOS) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 2.1 
1252
FATURA I. ETUSCA BH - VALCELELE (SUPLACU DE BARCAU) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 1.85 
2378
POP V. BIANCA BH - BORUMLACA (SUPLACU DE BARCAU) INVATATORI, INSTITUTORI, PROFESORI PENTRU INVATAMANT PRIMAR 1.2 
1689
MORUT F. FLORIN-DACIAN BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) ISTORIE
2437
LELE A. DANIELA BH - GALASENI (MAGESTI) ISTORIE 8.1 
1073
DERECICHEI N. NISTOR OVIDIU BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 7.8 
2360
GABOR I. ANCA DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 7.75 
2429
SCHIOP T. ANCUTA FLORINA BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) ISTORIE 7.7 
1742
TILEAGA O. ADRIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 7.7 
1387
GOMAN A. LUCIAN-CLAUDIU BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 7.25 
1530
ILE T. MARIUS BH - CALACEA (OLCEA) ISTORIE 7.25 
1914
ROSU D. MARINEL IOAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 7.25 
1697
PERES I. MIRCEA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) ISTORIE 6.9 
2136
FASIE G. TIBERIU-GEORGE BH - TILEAGD (TILEAGD) ISTORIE 6.8 
1431
BUBOI D. SANDA-DUMITRITA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 6.7 
1268
COSMA T. ANCA-LAURA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 6.6 
1046
BACTER F. ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 6.5 
1040
FLOREA V. ELENA-CRINA BH - TOPA DE SUS (DOBRESTI) ISTORIE 6.5 
1590
BULC F. FLORINA MARIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 6.4 
2115
TIRLA I. LEONTINA BH - BORZ (SOIMI) ISTORIE 6.3 
1849
BELTECHI M. LEONARD-MIHAIL BH - TINCA ISTORIE 6.25 
2823
MADAR I. CALIN BH - DIOSIG (DIOSIG) ISTORIE
1124
BALAJ I. RADU ALIN BH - CEFA (CEFA) ISTORIE 5.9 
2319
IAKAB E. ERNO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 5.9 
2046
VESA G. FLORENTINA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 5.9 
1803
VADAS F. ROBERT-FRANCISC BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) ISTORIE 5.85 
1242
COTUTIU G. ADRIAN FLORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 5.6 
1111
SIREAG G. FLORENTINA ANCA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) ISTORIE 5.55 
2365
PASCALAU I. IOANA-MEDANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 5.35 
1042
DEHELEAN C. LAVINIA BH - STEI (ORAS STEI) ISTORIE 5.15 
1146
BORZA B. ILDIKO GABRIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 5.05 
1824
DRAGOI E. SORIN MARIUS BH - STEI (ORAS STEI) ISTORIE 4.2 
2026
CRECAN G. ANAMARIA-MELANIA BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) ISTORIE 4.1 
1404
CRACIUN I. DIANA-MEDEIA BH - BALC ISTORIE 4.05 
1319
BALLA C. KAROLY ISTVAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 3.8 
2790
BACTAR N. ADRIANA DELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 3.75 
2330
CORB T. ADRIANA BH - CORBESTI (CEICA) ISTORIE 2.8 
1390
SIPOS I. ZSOLT BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 2.7 
1440
SZUCS F. ATTILA ZOLTAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) ISTORIE 2.6 
1304
SIMON M. FLORIN REMUS BH - SUPLACU DE TINCA (CAPALNA) ISTORIE 1.9 
2157
TICARAT F. ANA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) KINETOTERAPIE 8.1 
2292
RAICA I. ANCA-PAULA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) KINETOTERAPIE 5.45 
2469
GRIGORE DUDAS S. SANDA DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) KINETOTERAPIE 4.95 
2232
DEBRECZENI M. ILONA ERZSEBET BH - BALC (BALC) KINETOTERAPIE 4.9 
2053
SZASZ A. BOGLARKA EVA BH - ARPASEL (BATAR) KINETOTERAPIE 3.65 
2608
POPA F. OCTAVIA FLORIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 10 
1789
PASCALAU G. MARCELA FLORENTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 8.4 
2158
FARC A. AURELIANA ALINA DORINA BH - AUSEU (AUSEU) LIMBA GERMANA MODERNA
1343
HEGYESI A. HAJNALKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 7.8 
1082
RADA I. IULIA-RALUCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 7.2 
2950
NAGY I. ANDREA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA
2385
SZITKO G. KLARA TUNDE BH - SANIOB (CIUHOI) LIMBA GERMANA MODERNA
1266
CIORTEA L. LAURA NICOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 6.4 
2100
STEFAN P. IOANA BH - ROTARESTI (SAMBATA) LIMBA GERMANA MODERNA 6.1 
1166
BRANNER I. ERZSEBET BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA
2954
VESA I. DORINA ALEXANDRA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 5.9 
1086
PANESCU V. DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 5.8 
2027
SZILAGYI I. IOANA OTILIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA
2955
NEMTUT I. ALEXANDRA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 4.4 
1336
LES-HEREDEA G. BIANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA GERMANA MODERNA 4.1 
1686
SZABO G. FLORINA BH - SUPLACU DE BARCAU (SUPLACU DE BARCAU) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 9.1 
1320
COMSA T. SORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA
1629
LUCUTA M. ANDREEA-MARIANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA
1029
CADAR T. ANCA FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.85 
1325
FENESI S. STEFANIA-ELISABETA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.8 
2887
INDREI F. FLORINA LAVINIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.55 
2929
CRISAN V. RALUCA DANA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.5 
1503
BLAJ G. ANDREI BH - STEI (ORAS STEI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.45 
2315
POPA M. CRISTINA ANAMARIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.45 
1875
POPA-BOTA A. SORINA NADIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.35 
2771
BAICU T. MIHAELA TEODORA BH - CAMPANI (CAMPANI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.3 
2959
CRISAN I. CSILLA-TIMEA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.25 
1773
LOBONT I. KATALIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.2 
1820
RAPSIGAN P. RALUCA CRISTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.2 
1557
ZSIGO S. KRISZTINA PALMUS BH - SALACEA (SALACEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.15 
1416
JUDE L. CRINA MARIANA BH - GURANI (PIETROASA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.1 
2129
MARTIN I. ANCA IOANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 7.1 
1839
BURCA C. ANA CORNELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA
2833
COCIUBEI D. RAMONA TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA
1922
ILIES M. DIANA RUXANDRA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.7 
1421
PANTEA G. NICOLETA BH - NUCET (ORAS NUCET) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.55 
1713
DULCA L. FLAVIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.5 
2831
LUCUTA R. DENISA ANTITA BH - SEBIS (DRAGANESTI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.45 
2079
MANEA L. GEORGIANA LAVINIA BH - BUDUREASA (BUDUREASA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.4 
2287
GUDIU I. CORNELIA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.3 
2943
FELHERT I. MONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.25 
2949
RACZ A. BEATA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.1 
2545
BARICZ-NANASI M. FERENC BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.05 
1648
CRACIUN I. ANDRA SILVIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.05 
1328
IAZ C. OLIVIA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.05 
2101
PRAJEA I. OANA ALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 6.05 
2696
ABRUDAN G. ADRIANA GEORGETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.95 
2381
BARNA C. IULIA LORENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.95 
2727
BALOGH J. TUNDE HR - MIERCUREA CIUC (MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.9 
2803
HUSZAR A. ELISABETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.9 
2758
RADULESCU D. DIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.85 
2072
FONAI F. RALUCA-ANDREEA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.75 
2299
PORTELEKI V. FLORICA CRINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.74 
1313
FURTOS I. AMALIA MARIANA BH - PALEU (PALEU) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.7 
2270
RADA G. CRISTINA FLORINA BH - COSDENI (POMEZEU) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.7 
2518
BALOG S. ORSOLYA BH - STEI (ORAS STEI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.65 
2229
TARAU G. ADRIAN RAZVAN BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.6 
1051
POP I. CRISTINA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.45 
1704
BALACEL F. CARMEN FELICIA BH - POIANA (CRISTIORU DE JOS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.4 
1150
BERINDE P. RALUCA-OANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.4 
1822
JOLTE I. LAVINIA FLAVIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.4 
2844
MORARU I. OANA BH - SALISTE DE VASCAU (CRISTIORU DE JOS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.4 
2388
STEF C. MONICA FLORICA BH - SUBPIATRA (TETCHEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.4 
1438
PAP I. ENIKO BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.3 
2595
CAVASDAN V. DIANA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.2 
2967
TIGAN V. ADELA DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.2 
2695
CIUFU G. ANDRA DIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.15 
1735
BERINDAN I. CAMELIA-TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.1 
2956
ILIES M. ANCUTA LAURA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.1 
1128
BIRTA V. SIMONA IOANA BH - POCOLA (POCOLA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.05 
1475
URSULESCU D. DANA ALINA BH - SINTION (BORS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 5.05 
1950
TYRA T. GYONGYIKE BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.8 
1002
MOTOSAN I. MADALINA CLAUDIA BH - ALESD (ORAS ALESD) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.79 
2067
PORUMB C. RALUCA-CLAUDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.7 
2511
CHIS D. AMALIA CEZARA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.6 
1796
PANUS P. SVETLANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.5 
1284
NET C. ANAMARIA VERONICA BH - VINTERE (HOLOD) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.25 
1177
TOCOIAN G. GIORGIANA BH - CALUGARI (CARPINET) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.25 
2952
GURAU V. ADINA MARIOARA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 4.05 
1449
BENEDEK P. IBOLYA KRISZTINA BH - TARCAIA (TARCAIA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.95 
2430
CIOCOTISAN A. MARIA FLAVIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.95 
1805
POP C. SIMONA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.95 
2944
MOGHIS A. AURELIA MARINELA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.9 
1758
TULVAN V. ANDRADA ELENA BH - VASCAU (ORAS VASCAU) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.8 
1299
BALOG-LADANYI A. AGNES BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.75 
1719
BINSELAN G. DANA GEORGETA BH - BAITA (ORAS NUCET) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.7 
2068
PINTEAN I. CORNEL STELIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.65 
2543
FEKETE L. CRISTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.6 
2020
ZAHA V. ANAMARIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.6 
1376
BOGOSEL I. LAURA IOANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.55 
2880
SZEKRENYES-CSURY I. JUDITH AGNES BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.45 
2503
TIRLA G. SIMONA DALINA BH - RIENI (RIENI) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.4 
1679
ALBU T. ALEXANDRA DIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.25 
1986
IEPURE G. MONICA MARIANA SJ - PECEIU (BANISOR) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.2 
1664
RAYNA A. CIRASELA BH - DERNA (DERNA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 3.15 
2898
CHERECHES A. AURELIA-MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 2.85 
1588
ROMOCSA S. NICOLETA CAMELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 2.85 
1069
DARABAN G. VIORICA LENUTA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 2.45 
2747
MIKLO F. MELINDA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 2.4 
1397
TENPELEAN I. CRISTINA DANIELA BH - PIETROASA (PIETROASA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 2.05 
1731
HASAN T. NICOLETA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA
1746
GHEORGHIU A. ANDREA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 1.7 
2792
PAP A. ERZSEBET BH - SUPLACU DE BARCAU (SUPLACU DE BARCAU) LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA 1.6 
1173
MOTIU A. DIANA ELIZA BH - ROSIA (ROSIA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 7.85 
2440
ZIFCSAK I. ANAMARIA BH - CUZAP (POPESTI) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA
1945
GABOR S. SIANDRA EDINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 6.6 
2926
SERB M. AMELIA IULIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 6.35 
1093
BUDEA T. CLAUDIA-LILIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 5.75 
2964
CORNEA D. ALEXANDRA HD - HATEG (ORAS HATEG) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 5.25 
1076
FARCUT S. IOANA SIMONA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA
2875
GAVRUTA I. IOANA FLORICA BH - FENERIS (POCOLA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 4.65 
2889
NOJEA B. ANCUTA BH - BUTANI (MAGESTI) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 4.35 
1716
DUME I. AMALIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 4.05 
2947
OANCEA V. ADINA CRISTINA BH - NUCET (ORAS NUCET) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 4.05 
2968
TARCAIET G. MONICA MARIOARA BH - MAGURA (PIETROASA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA
2948
SELEGEAN T. CARMEN ECATERINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 3.95 
2953
MATEI I. GEORGIANA FLORINA BH - SUPLACU DE TINCA (CAPALNA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 3.7 
2163
PESCARU A. RAMONA VALENTINA GJ - TARGU JIU (MUNICIPIUL TARGU JIU) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 3.1 
2928
JUDE V. CAMELIA MARIANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 1.65 
2664
ARDELEAN I. ALEXANDRA ALINA BH - GURBEDIU (TINCA) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 1.55 
2683
SIPOS G. GABRIELA LEONA BH - CUZAP (POPESTI) LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA 1.35 
2930
FILDAN I. IOANA REBECCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA GERMANA MATERNA 6.5 
2093
HARTSTEIN E. GRETA BH - BIHARIA (BIHARIA) LIMBA SI LITERATURA ITALIANA 4.75 
2841
FINCICKI A. NOEMI BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA MAGHIARA MATERNA 8.3 
2318
SUTO Z. TIMEA BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) LIMBA SI LITERATURA MAGHIARA MATERNA 7.2 
2832
SIPOS A. ORSOLYA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA MAGHIARA MATERNA 7.1 
2775
ROMAN P. IONUT VALENTIN BH - INAND (CEFA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 10 
2919
SARBU M. SIMONA ELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 9.9 
2457
TODA C. SEBASTIAN BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 9.1 
1983
TALMACIU D. ANCUTA MARIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
2807
GHENT D. ELENA-ADELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.95 
1529
URSAN C. CORNELIA-MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.85 
2721
STEFANUT Z. ALIN SERAFIM BH - NUCET (ORAS NUCET) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.65 
2205
BADARA I. IOANA ANETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.6 
2849
NEAMT I. OTNIELA SILVANA AR - PANCOTA (ORAS PANCOTA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.55 
2272
BALOG G. ANA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.45 
1891
LUCACIU I. MARIA BEATRICE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.45 
2231
TURCUT I. ANDREA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.45 
1346
BOLOGAN M. ELENA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.4 
1687
FLORUT P. LAVINIA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.35 
1019
TOTH G. FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.3 
1566
NICA I. GABRIELA REBECA BH - VALEA DE JOS (RIENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.2 
2824
PLES T. ANCUTA DANIELA BH - HOTAR (TETCHEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.2 
2241
VAC M. ROXANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.2 
2704
BIDILEAN M. MARIANA BH - POCOLA (POCOLA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.15 
1656
DANCIU G. DIANA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.1 
1643
SERAC V. VASILICA RAMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.1 
2547
POP SEICHE V. ANAMARIA DIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 8.05 
1382
BAGOSI L. DANIELA MARGARETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.8 
2149
GHIULA G. EMANUELA GHEORGHINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.65 
1485
LUCACI L. LOREDANA-LEONTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.6 
2837
POPA G. ANNAMARIA BH - ALESD (ORAS ALESD) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.6 
1602
BOROD G. NICOLETA RAMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.45 
2165
CRET D. MADALINA RAMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.45 
2924
PESTEAN N. MARIA-NICOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.45 
1705
JURJ G. MARIANA DIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.4 
1842
CHIRILA C. CORNELIA ALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.35 
2475
AMBRUS T. CRISTINA TEODORA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.3 
2279
BOTA V. CRISTINA-CODRUTA-MARIOARA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.2 
1784
GHERLE T. AMALIA NICOLETA BH - CURATELE (CURATELE) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.2 
2960
MOT P. ANCA DORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.2 
1743
TODOR N. ANAMARIA DIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.2 
1511
SUCIU T. IOANA CRISTINA BH - STEI (ORAS STEI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.15 
2839
MADAR G. MARIANA ROXANA BH - LUNCSOARA (AUSEU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.1 
2024
FILIP I. IOANA MIHAELA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 7.05 
1887
GHIDEU A. CAMELIA TEODORA BH - SUBPIATRA (TETCHEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
2922
BARTA I. DANIELA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.8 
2677
DEAC G. ALINA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.65 
1211
SIME N. MIRABELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.65 
2961
COSMA I. COSMINA SIMINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.5 
2671
CIOCAN I. ANDREI-FLORIN BH - GHIDA (BALC) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.35 
2356
IUGA V. IULIA MH - DROBETA-TURNU SEVERIN (MUNICIPIUL DROBETA-TURNU SEVERIN) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.35 
1427
CODREAN V. IOANA AMALIA BH - GURBESTI (CABESTI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.3 
1251
NISTOR V. EMANUELA CARMEN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.3 
1338
FORA N. FLORINA SORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.25 
2690
BICA C. CORNELIA-DANIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.2 
1380
POP E. LIVIA-MARIA BH - SUPLACU DE BARCAU (SUPLACU DE BARCAU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.2 
2750
STAN I. CORINA-LIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.2 
1183
SUSAN I. IULIA MARIA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.2 
2321
SUCIU V. ELENA FLORENTINA BH - DIOSIG (DIOSIG) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.05 
2485
TOMA-DIACONU G. GEORGE DANIEL BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.05 
1204
VOINEAGU S. SORINA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 6.05 
2965
COCIUBA A. CORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
2032
HERDEAN A. RALUCA DENISA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.75 
2373
BIXA G. LELIA MONICA BH - TINCA (TINCA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.7 
1869
RUS D. ELENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.65 
2920
TOMA I. FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.65 
2909
KOVACS N. PAULA COSMINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.6 
1706
POP I. BOGDANA MADALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.55 
2846
URSU P. IOANA DOINA BH - TARIAN (GIRISU DE CRIS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.4 
1882
BUZLEA I. DENISA MARIA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.35 
2460
LEHO I. MIRELA FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.3 
2477
PETRUTIU I. IOANA PAULA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.3 
2417
CABA P. MARIA MIRABELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.25 
2794
CHIS P. PAULA ALEXANDRA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.25 
2610
HAIDINAR I. LILIANA ANA BH - SALARD (SALARD) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.25 
2195
MANGRA V. ANCA FLORENTINA BH - ROGOZ (SAMBATA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.25 
2328
MUSCA I. CRISTINA RAMONA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.25 
1087
FAZACAS I. FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.2 
2723
JARCA R. ANCUTA MARIOARA BH - CUZAP (POPESTI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.2 
2512
ALEXE D. CRISTINA IULIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.15 
1432
IERUGAN I. ANCA ANAMARIA BH - NOJORID (NOJORID) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.15 
2540
VANYA I. BLANKA BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 5.1 
1361
DECAN G. FELICIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
2763
DUBERE I. ANA ALEXANDRA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
1830
FARCAS L. ALEXANDRA BH - VASCAU (ORAS VASCAU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
1774
GHERMAN L. IZABELLA ANITA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
2086
MALITA D. ANA RALUCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
1755
SOPCA A. GYONGYI ILDIKO BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
1609
BEKE L. CSABA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.9 
2499
DRAGOS P. RAMONA MARIANA SJ - SUMAL (MARCA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.85 
2915
SIRBU D. MIRELA CORNELIA BH - CURATELE (CURATELE) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.8 
2805
VANA I. IOANA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.75 
1659
LES D. ALEXANDRA MIHAELA BH - BRATESTI (RABAGANI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.55 
2736
BRINDUS G. IULIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.45 
2278
MOLDOVAN G. DANIEL-TITU BH - MIHAI BRAVU (ROSIORI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.45 
2496
VERSAN I. DANKA SJ - FAGETU (PLOPIS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.4 
2934
BAN C. DENISA TABITA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.7 
1907
CHIS C. EMILIA ILCA BH - GHENETEA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.65 
1593
BOGOJEL N. IOANA BH - GHIGHISENI (RIENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.5 
1989
MATEI A. IOANA MARIA BH - BALNACA (SUNCUIUS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.5 
2497
CRUPSA I. IOANA ANDREA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.4 
2946
GANGOS G. DANIELA MONICA BH - BISTRA (POPESTI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.15 
2161
NOVAC V. RALUCA MINODORA BH - DAMIS (BRATCA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3.1 
2602
MAGUREAN V. MARIANA CRISTINA BH - BOROD (BOROD) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
1398
HALASZ F. TEREZIA BH - TARCAIA (TARCAIA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2.8 
2168
SUCIU F. DIANA SIMINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2.75 
1428
JURCAU I. DELIA ALINA BH - HOTAREL (LUNCA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2.7 
2134
GAVRIS E. RAUL MIHAI BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2.5 
2687
KOSA-CIUCUR G. CAMELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2.1 
1415
CACUCI D. IOANA FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA
1552
HALMAGEAN T. CLAUDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1.5 
1825
VEDINAS I. MIOARA-DALIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. GERMANA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 7.75 
2883
VASI I. IULIANA KRISZTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. GERMANA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 7.05 
1312
JUHASZ Z. KATALIN BH - CETARIU (CETARIU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII
2171
SZABO B. MONIKA BH - MUNICIPIUL ORADEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 7.65 
1171
CZIRJAK I. BEATA BH - CAUACEU (BIHARIA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 7.45 
1600
SZABO S. TUNDE ERIKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 7.05 
1919
KOZAK S. ILDIKO TUNDE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII
1876
SZEKELY I. MONIKA BH - SIMIAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 6.15 
1995
ILLES A. ARANKA REKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 6.1 
1913
FIOK L. PARASCHIVA BH - DIOSIG (DIOSIG) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII
1591
LAZA E. EVA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII
1948
JANOS G. ANITA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.9 
2522
PATAKI J. KITI-RENATA BH - BORS (BORS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.9 
1203
DAROCZI A. ALIZ BH - ADONI (TARCEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.7 
2143
VARDAI I. EMESE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.7 
2614
BLAGA E. MONIKA-TEREZIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.6 
1572
NAGY I. BRIGITTA ZSUZSA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.6 
1711
KOVACS G. ORSOLYA BH - DIOSIG (DIOSIG) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.5 
1559
HALASZ F. ERZSEBET BH - TARCAIA (TARCAIA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.4 
1155
FENESI F. ANNAMARIA BH - TARCAIA (TARCAIA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.35 
1727
GODER E. ANDREA BH - CUBULCUT (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.35 
2083
KADAR E. ILONA GYONGYI BH - ARPASEL (BATAR) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.35 
1201
MOSCU E. ANDROMEDA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.35 
1717
BANOCZI G. BEATRIX NOEMI BH - BORS (BORS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.2 
2530
MOLNAR A. TIMEA-ILDIKO BH - DIOSIG (DIOSIG) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.2 
2748
SZABO A. ZSOFIA TUNDE BH - SALARD (SALARD) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.15 
1733
CZINA I. BRIGITTA BH - SALARD (SALARD) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.1 
1832
DEAK E. IUDIT BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 5.1 
1752
KOKES I. MELINDA ILDIKO BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII
1314
KOVACS V. ILDIKO BH - CURTUISENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII
1567
KONYVES S. TIMEA GYONGYI BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.55 
2021
ELEK S. ANITTA-EMESE BH - SALARD LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.2 
1941
MARCU I. EVA BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.2 
2017
SAS C. EMOKE BH - SALARD (SALARD) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.15 
1747
GALAJDA I. GRETA ANDREA BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.1 
2684
PANDA I. ANDREA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.1 
1184
SAJTOS L. RENATA BH - ROSIORI (ROSIORI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 4.1 
1157
BALLA A. LILLA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 3.9 
1851
VIGH G. ZITA BH - MISCA (CHISLAZ) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 3.3 
2426
NAGY I. ANNA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 3.1 
2525
NAGY I. EDINA BH - BORS (BORS) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 3.1 
1707
KARACSONY L. EVA BH - SISTEREA (CETARIU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 2.65 
1744
KEZDI A. NOEMI-MARIA BH - SIMIAN (SIMIAN) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 2.55 
2533
VERES I. ERIKA BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LB. SI LIT. MAGHIARA MATERNA SI METODICA PREDARII ACTIVITATILOR INSTRUCTIV-EDUCATIVE IN GRADINITA DE COPII 2.3 
1243
SZEKELY A. ILDIKO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 8.55 
2202
SORBAN F. ALIZ BH - TELECHIU (TETCHEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 8.35 
1574
KOVACS F. EDITH KINGA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 8.3 
2963
KISS V. RENATA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 8.2 
2558
OROS I. ERIKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 8.15 
2527
ZIH I. MEDEA KRISZTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 8.1 
2463
KUPAS F. ENIKO BH - SIMIAN (SIMIAN) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 7.95 
1934
SZABO C. EDIT ZSOFI BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 7.9 
1961
IUHASZ I. NOEMI EVA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 7.45 
1188
BIRO P. ELISABETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 7.25 
1315
GALLO I. ILDIKO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 7.1 
1181
DEBRECZENI C. REKA MONIKA BH - BALC (BALC) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 7.05 
1696
SZUCS T. ZITA ELISABETA BH - DIOSIG (DIOSIG) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI
1676
KOKA I. ENIKO-ANDREA BH - TARCEA (TARCEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 6.9 
2490
KONCZEY S. ERZSEBET BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 6.6 
2253
KUPAS I. ANIKO BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 6.6 
2714
TOTH J. EDITH KATALIN BH - TARCEA (TARCEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 6.2 
2273
NAGY L. RENATA ERIKA BH - TAUTEU (TAUTEU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 6.1 
1938
SZUCS L. ANDREA RITA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 6.1 
1700
SZABO F. TUNDE MARTA BH - DIOSIG (DIOSIG) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 5.8 
2821
GLIGA S. JUDIT BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 5.65 
1904
JAKO G. OTTILIA BH - TARGUSOR (CHERECHIU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 5.5 
1956
UTO G. ORSOLYA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 5.5 
2523
BACINSCHI C. KINGA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 5.4 
2728
SZILAGYI I. GABRIELLA IULIANNA BH - OLOSIG (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 5.05 
1947
ROHODI A. HELEN GYONGYI BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI
1943
SZILAGYI A. ERZSEBET BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI
1004
BIHARI G. VIORICA BH - SACUENI (SACUENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.75 
1939
SZABO A. ANNAMARIA BH - ROSIORI (ROSIORI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.75 
2310
ONODI A. ANDREA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.6 
2061
BALAZS A. IBOLYA BH - CURTUISENI (CURTUISENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.5 
1912
BERTALAN S. ERICA-IULIANA BH - TARGUSOR (CHERECHIU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.2 
2531
IAKAB I. ORSOLYA BH - TINCA (TINCA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.2 
1439
LETAN V. BRIGITTA BH - CHESEREU (CHERECHIU) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 3.2 
2062
BALAZS A. ILDIKO BH - CURTUISENI (CURTUISENI) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI
2881
CSERVID G. IBOLYA BH - GALOSPETRU (TARCEA) LIMBA SI LITERATURA ROMANA, MET. PRED. LB. SI LIT. ROM., LB. SI LIT. MAGHIARA MAT. SI MET. PRED. LB. SI LIT. MAGHIARE MAT.; INSTITUTORI/INVATATORI 2.3 
1061
DUMEA P. PAULA SILVIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) LIMBA SI LITERATURA SPANIOLA 8.65 
1401
GRAMA C. MIOARA DANIELA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 8.3 
2236
MIARA I. JANINA IOANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 8.1 
1791
JOZSA A. CLARA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 8.05 
2099
HANZA N. ELENA-MARIA BH - REMETEA MATEMATICA 7.75 
1682
COSTEA N. MARINEL-COSTEL BH - POIENII DE JOS (BUNTESTI) MATEMATICA 7.7 
2863
DODEA I. DANIELA MIHAELA SJ - ALMASU (ALMASU) MATEMATICA 7.6 
1399
HUBNER L. MARIA BH - ALESD (ORAS ALESD) MATEMATICA 7.55 
2242
GAZSI S. SANDOR TIBORC BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) MATEMATICA 7.5 
1760
CIUCLE K. LIDIA BH - TOPA DE CRIS (VADU CRISULUI) MATEMATICA 7.3 
1078
LORINCZ B. ENIKO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 7.3 
1603
COROIU G. AURELIA MANUELA BH - STEI (ORAS STEI) MATEMATICA 7.25 
1800
TIMAR G. ALINA-NICOLETA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) MATEMATICA 7.25 
1680
COSTEA I. FELICIA-MIRABELA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 7.2 
2414
PALL-SZABO Z. AGNES ORSOLYA CJ - CLUJ-NAPOCA (MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA) MATEMATICA 7.1 
1034
LORINCZ F. ANITA BH - FINIS (FINIS) MATEMATICA 7.05 
2656
TURC I. FLORENTINA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) MATEMATICA 7.05 
1080
BABA A. SANDA BH - TULCA (TULCA) MATEMATICA
1096
BABA N. IOANA-FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA
2058
BALA T. TEODORA RALUCA BH - MADARAS (MADARAS) MATEMATICA
1595
FLORIAN T. DAN IONEL BH - BULZ MATEMATICA
1757
OPRIS P. DORIN-PETRU BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA
1047
OROS I. IOANA-MARIA BH - ALESD (ORAS ALESD) MATEMATICA
1011
PELE I. CARMEN IOANA BH - STANCESTI (BUNTESTI) MATEMATICA
2213
VARGA A. MARIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA
1861
VERTESI G. MARIA EVA BH - TARCAIA (TARCAIA) MATEMATICA
1240
CIOARA N. VALENTINA BH - BOROD (BOROD) MATEMATICA 6.75 
2230
ARDELEAN M. MARGARETA SIMONA BH - TINCA (TINCA) MATEMATICA 6.45 
1369
BIRTAN I. CONSTANTIN BH - BRUSTURI (BRUSTURI) MATEMATICA 6.45 
1528
IUHASZ I. IOANA ANCUTA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) MATEMATICA 6.45 
1418
NEGRU C. CIPRIAN-FLORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 6.45 
1174
KULCSAR F. ROZALIA BH - TARCEA MATEMATICA 6.4 
1515
ILE P. CRISTINA MARINA BH - CALACEA (OLCEA) MATEMATICA 6.35 
1131
UNGUR S. CALIN STEFAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 6.35 
1316
VOINEA I. VIORICA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 6.3 
1790
ZAHA G. GHEORGHE MARINEL BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) MATEMATICA 6.25 
2284
MANDA V. CRINA FULGA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 6.2 
1551
SZELL G. ERZSEBET BH - SACUENI (SACUENI) MATEMATICA 6.2 
1847
TANCHIS G. DORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 6.15 
1212
BRADEA T. SUSANA-ANDREEA BH - CHERESIG MATEMATICA 6.1 
2636
MANGRA A. DANA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 6.1 
2655
MATEAS A. ADINA BH - BRATCA (BRATCA) MATEMATICA 6.1 
2600
BILA I. ADELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 6.05 
2551
RADA C. ADRIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA
1210
SZABO L. RENATE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA
2641
MAN I. ALEXANDRA-IOANA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 5.95 
1141
DUME F. FLORENTINA LARISA BH - TINCA (TINCA) MATEMATICA 5.9 
1740
HENES I. ANDREEA ECATERINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.8 
2106
TIRTEA I. IOANA ANA BH - HUSASAU DE CRIS (INEU) MATEMATICA 5.8 
2845
FILIP D. DANA CRISTINA BH - CEFA (CEFA) MATEMATICA 5.6 
1884
FORIZS F. FRANCISC-STEFAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.6 
2548
POPESCU C. ENIKO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.55 
1110
IVAN-LET I. ANA BH - ROSIA (ROSIA) MATEMATICA 5.5 
1022
BAICAN G. ANCA GRATIANA MARIA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) MATEMATICA 5.4 
2456
BOCACIU M. IOANA ANCUTA BH - MIERSIG (HUSASAU DE TINCA) MATEMATICA 5.3 
2172
CORNEA T. LAVINIA-IOANA BH - MEZIAD (REMETEA) MATEMATICA 5.3 
1035
KISS V. ILEANA BH - CHERECHIU (CHERECHIU) MATEMATICA 5.3 
1160
BOROS F. ANCA IOANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.25 
1455
CHIRODEA I. IONUT BH - CUZAP (POPESTI) MATEMATICA 5.25 
1464
NUTI I. IULIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.25 
2612
CHIRODEA A. ALEXANDRA TEODORA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 5.15 
2489
COVACIU P. MIHAELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.15 
2705
RADAC G. MIHAI DRAGOS BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 5.15 
1814
CADAR G. SIMONA MARIA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 5.1 
1178
POP I. CRISTIAN BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) MATEMATICA 5.1 
1538
COSMA P. GABRIELA BH - CIUTELEC (TAUTEU) MATEMATICA
2137
GAVRILAS E. ANCA EUGENIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA
1232
LAL I. IONUT-LIVIU BH - BRATCA (BRATCA) MATEMATICA
1628
LUCACIU G. GHEORGHE BH - NADAR (SPINUS) MATEMATICA
2334
MAIOR V. EVA-MONIKA BH - SACUENI (SACUENI) MATEMATICA
1309
POPA V. AUGUSTIN BH - VINTERE (HOLOD) MATEMATICA
1594
SERE A. IOANA ALEXANDRA BH - GHIGHISENI (RIENI) MATEMATICA
1049
TURCUS P. CLAUDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA
1573
VENTER I. VARVARA BH - VALEA MARE DE CRIS (BOROD) MATEMATICA
2219
SIMUT N. ALEXANDRA MADALINA BH - BOROD (BOROD) MATEMATICA 4.5 
2002
GUTIU F. FLORENTINA ANGELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 4.4 
1067
IANC I. DORINA-FLORINA BH - ALESD (ORAS ALESD) MATEMATICA 4.3 
1122
POGAN P. MARIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 4.25 
2351
BIRO C. GABRIELA-KINGA BH - SUPLACU DE BARCAU (SUPLACU DE BARCAU) MATEMATICA 4.05 
2859
FURTOS T. ALINA MARIA BH - VARVIZ (POPESTI) MATEMATICA 4.05 
2594
WITTMAN S. MONIKA BH - UILEACU DE BEIUS (UILEACU DE BEIUS) MATEMATICA
2462
MIKLO I. AURICA BH - IOANIS (FINIS) MATEMATICA 3.95 
2267
ILICA ODOROABA A. ALEXANDRU BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 3.85 
1151
POPA D. ANCUTA-MIHAIELA BH - BRATCA MATEMATICA 3.8 
2613
MADAR D. ALINA-IOANA BH - LUNCSOARA (AUSEU) MATEMATICA 3.7 
1275
BUDA V. ALINA CAMELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 3.65 
2582
VANCU E. VOICHITA GIORGIANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 3.65 
1375
JARCA G. ADINA-MARIANA BH - VOIVOZI (POPESTI) MATEMATICA 3.45 
2626
GRECU I. IOAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 3.35 
1005
LAZAR F. IOANA FLORENTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 3.3 
2268
SASU T. CAMELIA-MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 2.95 
1670
IACOB M. RALUCA TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) MATEMATICA 2.8 
2729
MOVILA V. CORNELIA-FLORINA BH - MEZIAD (REMETEA) MATEMATICA 2.75 
1517
DOBREA D. LAVINIA-IOANA BH - ALESD (ORAS ALESD) MATEMATICA 2.6 
1521
MIHUT P. DANIELA RODICA BH - CHIJIC (COPACEL) MATEMATICA 1.4 
2266
FURAU A. IOAN PETRU BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) MECANICA 5.4 
2452
POKA I. IOAN BH - CADEA (SACUENI) MECANICA 5.1 
2256
CSURI Z. ZOLTAN BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) MECANICA 4.45 
1072
SECARA V. SANDA-VASILICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) POSTA (MAISTRI INSTRUCTORI) 8.25 
2555
HODOROG N. NICOLETA-IRINA BH - BOROD (BOROD) PROFESORI DOCUMENTARISTI
1423
GIURCANU G. FELICIA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) PROFESORI DOCUMENTARISTI 8.75 
2353
BODEA A. CALIN-AURELIAN BH - SUNCUIUS (SUNCUIUS) PROFESORI DOCUMENTARISTI 6.7 
1191
BODIU F. CRINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PROFESORI DOCUMENTARISTI 6.4 
1481
RUS V. VALENTIN-FLORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PROFESORI DOCUMENTARISTI 6.05 
1036
BOCA I. FLORENTINA-DIANA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) PROTECTIA MEDIULUI 5.5 
2975
CERNAU P. ROXANA ANCA BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) PSIHOLOGIE 9.45 
2054
MOCAN T. TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 9.85 
2164
DANUTA V. MONICA LUCIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 9.65 
1429
OVANESCU C. ANA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 9.25 
2910
LUCA P. ANA-FELICIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 8.1 
2035
MLADIN G. NICOLETA ALINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.95 
1739
BOZGA G. ANCUTA MONICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.9 
1997
DOVIN J. ERIKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.85 
2169
BORZASI I. SIMONA MARIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.6 
1954
JUDEA T. IOANA BH - SALISTE DE VASCAU (CRISTIORU DE JOS) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.4 
2904
IUHASZ V. ANGELA CLAUDIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.25 
2386
DRUGAS I. CRINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.2 
1812
GUIAS V. ANIKO BH - POPESTI (POPESTI) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 7.2 
1009
CABA T. LAVINIA-CARMEN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA
1222
SIMICLAUSAN G. ENIKO BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.7 
1671
KASZONI V. MARIA BH - SANNICOLAU DE MUNTE (SACUENI) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.65 
1578
CZENTYE I. MONIKA-DELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.55 
2486
POPOVICI I. CAMELIA-MARIA BH - HOTAR (TETCHEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.4 
1027
BALINT S. INGRID PIROSKA BH - SINTION (BORS) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.2 
1523
CSEKE L. MONIKA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.2 
1491
SCHECK T. ZSUZSA BH - SALACEA (SALACEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.2 
1059
POPA O. FELICIA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA
1412
BOT D. ELENA DANIELA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.9 
2799
BULGARU M. CRISTINA MIHAELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.85 
2442
FETEA D. DIANA GEANINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.6 
1649
HORGA A. FLORINA SANDA BH - CORNITEL (BOROD) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.6 
1990
VERES I. ANDREA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.6 
1209
ENE H. SIMION-DUMITRU BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.3 
1761
SIMOC I. LOREDANA-ANDREEA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.15 
2050
POP D. ANA CAMELIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.1 
2160
SILAGHI L. DIANA ANCA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.1 
1613
COPACIAN A. AURELIA-FLORINA BH - OSORHEI (OSORHEI) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.05 
2383
POPA T. DANIELA TEODORA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.05 
2311
SIRCA N. LOREDANA-GABRIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 5.05 
1409
BEALCOVSCHI V. MARIANA-VIORICA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA
1373
BORMA T. COSMIN IOAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA
2776
TODEA D. LUCIA BH - IANOSDA (MADARAS) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 4.5 
1592
CSORDAS L. IBOLYA-ERIKA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 4.4 
1652
VAIDA C. CRISTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 3.85 
2052
ROMANSZKY A. RENATA KRISZTA BH - VADU CRISULUI (VADU CRISULUI) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 3.8 
1471
KISS E. NOEMI CSILLA BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 3.7 
1463
SILAGHI G. RODICA FLORINA BH - POPESTI (POPESTI) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 3.4 
2914
PANTIS L. AMALIA OLIVIA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 3.2 
1339
DURNEA I. RODICA CRINA BH - BISTRA (POPESTI) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA
2465
COSTEA C. VIORICA-ANGELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA
1194
POP A. MARIUS BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE BAPTISTA 9.2 
2092
DRAGAN G. GHEORGHE-GAVRIL BH - STEI (ORAS STEI) RELIGIE BAPTISTA 8.6 
2274
OROS N. NICOLAE LUCIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE BAPTISTA 7.55 
2064
SUPLACAN P. PAVEL SORIN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE BAPTISTA 7.45 
1283
VANT G. MIRELA IRINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE ORTODOXA 8.35 
2364
SABAU G. GHEORGHE GABRIEL BH - BATAR RELIGIE ORTODOXA
1200
MIHELE I. VASILE DANIEL BH - AVRAM IANCU (AVRAM IANCU) RELIGIE ORTODOXA 7.45 
1863
MODOG I. ALINA MARIA BH - ALESD (ORAS ALESD) RELIGIE ORTODOXA 7.45 
1725
BACIU M. BOGDAN MIRCEA BH - STEI (ORAS STEI) RELIGIE ORTODOXA 7.1 
2508
IAKAB C. GABRIEL KAROL BH - BEIUS (MUNICIPIUL BEIUS) RELIGIE ORTODOXA 7.05 
2102
SILAGHI T. IOANA-LOREDANA SM - SATU MARE (MUNICIPIUL SATU MARE) RELIGIE ORTODOXA 6.6 
2194
PUSCAS T. CALIN TUDOR BH - MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA) RELIGIE ORTODOXA 6.1 
2977
BOT T. CALIN IONUT BH - CAMPANI (CAMPANI) RELIGIE ORTODOXA 5.9 
2424
SIPOS A. ALINA-IOANA BH - CUZAP (POPESTI) RELIGIE ORTODOXA 5.65 
2783
BRICIU A. SORIN VASILE SM - CAREI (MUNICIPIUL CAREI) RELIGIE ORTODOXA 5.35 
2011
BUDA G. GABRIELA IONELA BH - TULCA (TULCA) RELIGIE ORTODOXA 5.15 
1575
MIHES I. GHEORGHE BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE ORTODOXA 5.1 
1258
TIT M. LIVIU MARIUS BH - TELEAC (BUDUREASA) RELIGIE ORTODOXA 4.8 
1103
HOPIDEA I. RAMONA TEODORA BH - ALESD (ORAS ALESD) RELIGIE ORTODOXA 4.35 
2132
PASC P. IOAN PAVEL BH - TIGANESTII DE CRIS (BRUSTURI) RELIGIE ORTODOXA 4.35 
1548
SFERLE G. RADU GLIGOR BH - PRISACA (UILEACU DE BEIUS) RELIGIE ORTODOXA 3.8 
1946
BOCRA G. MARIUS-GABRIEL BH - POPESTI (POPESTI) RELIGIE ORTODOXA 3.7 
1393
TARCAU C. CRISTIN BH - CACUCIU VECHI (AUSEU) RELIGIE ORTODOXA 3.5 
2674
MOLDOVAN I. FLORINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE ORTODOXA 3.25 
2243
TEUDAN V. VASILE PAVEL BH - SFARNAS (CIUHOI) RELIGIE ORTODOXA 2.7 
2121
IUONOI A. AUREL IONEL BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE ORTODOXA 2.35 
1247
LAZAU N. FLORINA-NICOLETA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE PENTICOSTALA 8.75 
1118
TIGAN I. GRIGORE BH - DUSESTI (CEICA) RELIGIE PENTICOSTALA
1288
GERGELY B. NATALIA MAGDOLNA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE REFORMATA 9.35 
2095
KOLYA S. BEATA BH - BIHARIA (BIHARIA) RELIGIE REFORMATA 7.9 
1154
VIG I. CSILLA ARANKA BH - GALOSPETRU (TARCEA) RELIGIE REFORMATA 7.7 
1982
KISS I. ILDIKO-MELINDA BH - CHERECHIU (CHERECHIU) RELIGIE REFORMATA 7.3 
1880
BENKE I. IUDIT ETELKA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE REFORMATA 6.85 
1976
KIND F. KLARA RENATA BH - VALEA LUI MIHAI (ORAS VALEA LUI MIHAI) RELIGIE REFORMATA 5.25 
2857
VARKUCS K. ROBERT KAROLY BH - VADU CRISULUI RELIGIE REFORMATA
1321
KOTTING I. ELENA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) RELIGIE ROMANO - CATOLICA DE LIMBA MAGHIARA 8.55 
1351
BAN C. CRINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 7.7 
2006
CSETE L. ILDIKO BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 7.35 
2387
PALACEAN I. ANCA BH - SANTANDREI TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 5.6 
2293
GURAU G. LUMINITA-GABRIELA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 5.55 
2498
FERCHE I. ANITA LINA BH - VARVIZ (POPESTI) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 5.15 
1088
BLANA A. VIORICA BH - ROIT (SANNICOLAU ROMAN) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA
1620
CIPLEU P. MARIOARA BH - TILEAGD (TILEAGD) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 3.5 
2070
MATIU G. GEORGETA-VALERICA BH - LORAU (BRATCA) TERAPIA EDUCATIONALA COMPLEXA SI INTEGRATA 1.9 
1263
LAZAR F. FLORIAN BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) TURISM (MAISTRI INSTRUCTORI) 3.7 
1185
PAZURIK I. ERIKA KRISZTINA BH - ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA) TURISM SI SERVICII 8.15 
1176
TOMA G. SIMONA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) TURISM SI SERVICII 7.95 
2983
BREDAU C. CORNELIA MADALINA BH - SALONTA (MUNICIPIUL SALONTA) TURISM SI SERVICII 5.5 
1085
MARIAN A. CLAUDIA ALEXANDRA BH - SANMARTIN (SANMARTIN) TURISM SI SERVICII 5.5 
1519
MADAR F. FLORINA BH - TOPA DE CRIS (VADU CRISULUI) TURISM SI SERVICII 3.25 
2672
MATEI A. IOANA FLORINA BH - REMETI (BULZ) TURISM SI SERVICII 3.25 


PREŞEDINTELE COMISIEI DE MOBILITATE INSPECTOR ŞCOLAR CU EVIDENŢA ŞI MOBILITATEA PERSONALULUI DIDACTIC

prof. Nicolae-Marcel UNGUR

prof. Călin BACTER


prof. PATAKI Árpád